Matrace a rošty

Používané matrace

Polyuretanové (molitanové) matrace jsou vyrobeny z kvalitní polyuretanové pěny. Vyrábějí se v podobě monobloku. Tyto matrace jsou velmi žádané kvůli své nízké ceně.

Pružinová matrace s možností nosností do 90, 110, 120kg je zhotovena z pružinového jádra, nosné vrstvy impregnované netkané textilie,kokosové vložky a polyuretanové pěny. Hlavní předností těchto matrací je dokonalá větratelnost.

Vrstvené neboli sendvičové matrace zahrnují širokou škálu matrací, od standardních, až po vysoce komfortní. Jsou tvořeny z několika vrstev a typů materiálů. Výsledná kombinace dává matracím jedinečné vlastnosti v tuhosti, vzdušnosti a anatomii. Je vhodná jak pro lamelový rošt, tak pro pevný rošt.

Latexová- jádro této vysoce ortopedické matrace tvoří pěnová pryž tvořená směsí umělého a přírodního latexu, který dává matracím zcela antialergické vlastnosti. Přírodní latex zabraňuje vzniku plísní a hubí bakterie, které mohou být potravou pro roztoče. Vyznačuje se vysokou elasticitou , tvarovou stálostí. a dlouhou životností. Latexové matrace je nutné uložit na prodyšný podklad(lamelový rošt).Výběr z různých druhů tuhostí s nosností do 90,110, 120,130kg.

Matrace studená pěna- polyuretanová matrace vyráběná za studena bez škodlivých látek (např. Formaldehydu atd.), má vynikající ortopedické vlastnosti , při kontaktu s lidským tělem reaguje na zvýšenou teplotu snížením své tvrdosti a díky své vnitřní struktuře umožňuje ideální ventilaci vzduchu, čímž zabraňuje kumulaci nežádoucí vlhkosti. Výběr z různých druhů tuhostí s nosností do 90,110, 120,130kgPoužívané rošty

Lamelový rošt - nosnost do 90kg
je vyroben z kvalitního smrkového dřeva. Je opatřen 16-ti bukovými lamelami, které jsou uloženy ve výkyvných plastových pouzdrech.

Lamelový rošt – nosnost do 120kg
je vyroben z kvalitního smrkového dřeva. Je opatřen 22-ti bukovými lamelami, které jsou uloženy ve výkyvných plastových pouzdrech.

Lamelový rošt polohovací - nosnost do 90kg
je vyroben z kvalitního smrkového dřeva. Přidáním lamel lze zvýšit nosnost na 120kg.

Pevný rošt
je celý vyroben z kvalitního smrkového dřeva. Tyto rošty jsou žádané kvůli své nízké ceně.

Copyright ©  2004-2013 Handy Projects